Artykuły sponsorowane

Place zabaw sztuczne nawierzchnie

Place do zabawy

Bezpieczne place zabaw

Podstawą większych inwestycji jest stworzenie wstępnych koncepcji, a następnie szczegółowego projektu. Poprzez naszą współpracę z renomowanymi pracowniami architektonicznymi oferujemy profesjonalną pomoc przy tworzeniu wstępnych założeń i koncepcji oraz finalnych projektów zagospodarowania terenu według życzeń i oczekiwań naszych klientów. Wykorzystując posiadane doświadczenia staramy się doradzać rozwiązania optymalne, łączące w sobie estetykę, funkcjonalność i harmonię, nadające całości spójny charakter, odpowiednio wkomponowujące nowy projekt w istniejące już otoczenie.

W oparciu o współpracę z tymi firmami tworzymy nowoczesne, bezpieczne, funkcjonalne, trwałe i kolorowe place zabaw i tereny sportowo-rekreacyjne. Dają one dzieciom i młodzieży maksimum radości, rodzicom i opiekunom pewność i spokój, a właścicielom gwarancję wieloletniego, bezawaryjnego funkcjonowania przy minimalnych kosztach utrzymania i konserwacji.

Przy mniejszych inwestycjach, gdzie nie ma potrzeby tworzenia złożonych projektów - najczęściej przygotowujemy i przedstawiamy nasze propozycje dotyczące zagospodarowania wskazanego terenu, po uprzedniej wizji lokalnej oraz uwzględnieniu przekazanych nam sugestii i wymagań.
Zdarza się, że nasi klienci dokładnie wiedzą, czego potrzebują i od razu proszą o konkretne, wskazane przez nich rozwiązania - wtedy czas realizacji zamówienia jest najkrótszy.

Oferowane przez nas produkty renomowanych firm pozwalają nam na tworzenie nowoczesnych placów zabaw, skate parków, kolorowych nawierzchni syntetycznych, boisk wielofunkcyjnych, kortów tenisowych, a także wyposażanie parków, skwerów, deptaków i ulic w odpowiednio dobrane ławki, kosze na śmieci, słupki, stojaki rowerowe, pergole i klomby.
Na życzenie wykonujemy także ogrodzenia w/w terenów wraz z podbudową dróg i placów, alejkami, chodnikami, latarniami oraz zielenią.
Wykonujemy również usługi serwisowe: konserwacje i naprawy zarówno elementów przez nas dostarczonych i zainstalowanych, jak i innych istniejących już obiektów i znajdującego się tam wyposażenia.


www.kompaniazabaw.pl

 


"

Place zabaw" - Wyniki wyszukiwaniaBrak stron w kategorii Place zabaw
 

Dodaj stronę do kategorii Place zabaw - bądź pierwszy!

Biznes

Edukacja i dokształcanie

Firmy

Informatyka

Medycyna

Reklamy

Rekreacja

SEO Pozycjonowanie

Sklepy

Sport

Sztuka

Turystyka